OLA KRAWIECTWO

Specjalizuję się w lekkim, eleganckim krawiectwie damskim, w tym zwłaszcza kreacjach na specjalne okazje i zamówieniach nietypowych. Szyję na zamówienie sukienki wieczorowe, suknie ślubne, garsonki, żakiety, kostiumy, spodnie i spódnice, jak również płaszcze. Korzystam z najnowszych wzorów zachodnich i krajowych, stale śledząc aktualne trendy na rynku mody. Gwarantuję staranne wykończenie i doskonałe dopasowanie ubioru do figury. Z moich usług skorzystały setki zadowolonych Klientek.

KRAWIECTWO

O firmie

Trochę informacji o firmie.

Zapraszam do Zakładu Krawieckiego wszystkich tych Klientów, którzy poszukują profesjonalnej usługi. Dysponując szeroką gamą materiałów i wszelkimi dodatkami w najwyższym gatunku jestem w stanie przygotować ubrania szyte na miarę oraz wzory klasyczne dopasowane indywidualnie dla klienta. Moje wyroby są solidnie wykonane a Klienci są w 100% zadowoleni. Zapewniam wysokiej jakości usługi i indywidualne potraktowanie wymogów każdego Klienta.

Moim atutem są: szybkie terminy i niskie ceny !!!

Droga Klientko !!!

Masz dość masowej produkcji i chcesz wreszcie założyć coś innego niż całe miasto? Znalazłam rozwiązanie dla Ciebie! Zapraszamy do odwiedzenia mojego Zakładu Krawieckiego. Oferuję kompleksowe usługi w zakresie szycia odzieży damskiej i dziecięcej, przeróbek, zleceń nietypowych. Postaram się sprostać Twoim oczekiwaniom, byś mogła ubrać się elegancko i efektownie, podkreślając własną osobowość. W mojej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie, byś w moich ubiorach czuła się modnie i wygodnie.
Tel94 35 43 066 kom.668 40 44 33
78-100 Kołobrzeg
Podczele ul.Poleska3